fbpx
Przejdź do treści

Sala zabaw i eksploracji dla psów

sala zabaw dla spów

Sala zabaw dla psów to wyjątkowe miejsce, w którym każdy pies poczuje się szczęśliwy.

Cena: Pojedyncze zajęcia (50 minut): 100 zł.

Karnet: 5 wejść (każde trwające 50 minut), ważny 3 miesiące- 460 zł.

Uwagi: Na wizytę w sali zabaw proszę zabrać dużo smaczków, które pies lubi.

Miejsce: Zemborzyce Podleśne 126

Sala opiera się na koncepcji zabawy z psem oraz wzbogacenia środowiska. Oferuje zabawki, przedmioty i narzędzia do zabaw węchowych, intelektualnych i motorycznych. W sali znajdują się zabawki węchowe, intelektualne oraz sensoryczne. Przestrzeń stworzona jest w taki sposób, aby dostarczać psu maksimum możliwości do eksploracji. Przestrzeń można dowolnie zmieniać, więc podczas kolejnych wizyt psy (i opiekunów) czekają zupełnie nowe doświadczenia.

Podczas wizyty pies może samodzielnie eksplorować środowisko, używać nosa oraz innych zmysłów. Może także- z pomocą opiekuna- rozwiązywać zagadki intelektualne i węchowe. Ma do wyboru różne zabawki, którymi bawi się samodzielnie lub z opiekunem.

Eksploracja

Pies zachęcany jest do poznawania przestrzeni za pomocą smakołyków, które opiekun ukrywa w różnych miejscach. Przestrzeń zaprojektowana jest w taki sposób, aby stworzyć liczne możliwości ukrywania smakołyków w ciekawych miejscach. Pies za pomocą nosa i innych zmysłów ,,poluje” na smakołyki. Zaspokaja w ten sposób instynkt łowiecki oraz potrzebę eksplorowania.

Zabawa

Pobyt w sali jest dobrą zabawą dla psa jak i dla opiekuna. Pies bawi się, poznając otoczenie oraz poszukując smakołyków. Opiekun bawi się ukrywając smaczki (przygotowanie niektórych kryjówek wymaga umiejętności manualnych). Może także współpracować z psem i pomagać mu w odnajdywaniu smaczków w zabawkach intelektualnych.

Zabawa zapewnia psu pozytywne emocje, jest oderwaniem od codzienności, czymś ekscytującym. Zabawa pozwala na zużycie nadmiarowej energii, a po sesji pies jest zmęczony i zrelaksowany. Zabawa jest także wskaźnikiem zdrowia i dobrostanu psa- psy chore, przestraszone nie chcą się bawić.

Świętuj z psem wyjątkowe chwile. Sala zabaw dla psów to doskonałe miejsce, aby zorganizować urodziny dla psa czy świętować dzień jego adopcji. Dzień Psa można organizować częściej, niż tylko raz w roku 🙂 Radość psa jest bezcenna. Nic nie cieszy bardziej, niż uśmiechnięta mordka.

Integracja i stymulacja sensoryczna

W sali dostępne są także zabawki ruchowe- równoważnie, huśtawki. Można je wykorzystać do zabawy ruchowej ze szczeniakami czy starszymi psami. Chodzenie po niecodziennych powierzchniach poprawia równowagę, uczy odwagi, otwartości na nowe doświadczenia sensotyczne.

Zajęcia w sali zabaw i stymulacji intelektualno- sensorycznej prowadzone są indywidualnie. Może w nich uczestniczyć 1 pies z opiekunem (opiekunami) lub kilka dobrze znających się psów z jednego domu pod opieką opiekuna.

Spotkanie z behawiorystą

Podczas zajęć jestem w sali, aby pomagać opiekunowi i psu w dobrej zabawie. Dla opiekuna to okazja, aby porozmawiać z behawiorystką i dowiedzieć się, jak można poprawić relacje z psem. Czasem niewielkie zmiany w codziennej rutynie poprawiają jakość życia psa, zapobiegają nudzie i pozwalają psu lepiej realizować potrzeby gatunkowe.

Pozostałe oferty:

Nosework

Konsultacje behawioralne


Więcej, niż szkolenie psów!